CPA 7.5-20HP Vidalı Kompresörler

Chicago Pneumatic, CPA-CPB Seriini on yıldan daha uzun bir süre önce piyasaya sundu. Bu kompresörler, kısa bir sürede yüksek kalite ve uygun performanslarıyla ün kazandı. Yıllar içinde tasarımları yeni müşteri ihtiyaçlarına daha iyi uyarlacak şekilde gelişti. Hepsi bir arada, güçlü ve sessiz vidalı kompresörlerdir. Kullanıcı dostu olmaları sayesinde güvenlidir ve zorlu çalışma şartlarına uygun vidalı kompresörler olmasını sağlamaktadır.

Küçük yerler için tasarlanmıştır

Kompakt tasarımı ve küçük boyutuyla, yalnızca 1,5 m2 yer kaplayarak havayı sıkıştırır, depolar ve işler. Daha da fazla yer kazanmak için depo üstü bir çözümü tercih edin.

Sessiz çalışma

Yalıtım köpüğü, deflektörleri ve titreşim engelleme takozları düşük gürültü seviyesi sağladığından kompresör ofislerin yakınına yerleştirilebilir.

Kolay kurulum ve bakım

Servis noktalarının, kayışların, yağın ve filtrelerin uygun şekilde konumlandırılması, hızlı bakıma olanak tanır ve yağ seviyesi dışarıdan kontrol edilebilir.

Dayanıklı

Bu kompresörler sürekli hizmet ve çok sert çalışma şartları için tasarlanmıştır.

Gelişmiş kontrol ve izleme

Bütün çalışma ve kontrol işlevleri ES3000 veya ES4000 elektronik kontrol ünitesi tarafından yönetilir; böylece yüksek enerji tasarrufu ve etkili sistem izleme sağlanır.

Hepsi bir arada kesin çözümü yapılandırın

Şunları ekleme olanağıyla karmaşık ve maliyetli kurulumları unutun:

  • Bir hava tankı (270 veya 500 L)
  • Bir soğutmalı tip kurutucu
  • Bir otomatik tahliye
  • Bir hat filtresi
Bize Ulaşın

İletişim Bilgileri

Telefon

+90 533 706 39 27
+90 212 875 16 57

Website

www.makserkompresor.com

Adres

Orhangazi Mah, Isıso Sanayi Sitesi Yolu, 34538 Esenyurt/İstanbul

Sosyal Medya

İletişim Formu