CPBg 20-50 HP Vidalı Kompresörler

Chicago Pneumatic, yeni CPBg 20-50 serisiyle yüksek verimlilik, düşük gürültü seviyesi ve olağanüstü güvenilirlite yeni bir standart belirlemektedir. Bu üniteler yeni bir element, yüksek performanslı dişli kutusu ve yüksek verimli motorlarla birlikte sunulmaktadır. Çeşitli seçenekler CPBg’nizi kolayca özelleştirmenize olanak tanırken benzersiz tasarımı ile kullanıcı dostudur. Güvenilirlik ve kullanım ömrü açısından ihtiyaçlarınızı karşılar. Tüm bu özellikleri ile yüksek enerji verimliliği ve zorlu çalışma koşulları için ideal vidalı kompresörlerdir.

Düşük gürültü seviyeleri

Yeni element ve dişli kutusu, güçlü ses yalıtımıyla bir araya geldiğinde çok düşük ses seviyesi sağlar.

Kolay ve hızlı bakım

Yeni yağ ayrıştırma yöntemi sayesinde kolay bakım ve çok düşük basınç kaybı.

Akıllı izleme ve kontrol

Benzersiz ES4000 kontrol ünitesi, enerji tasarrufu için özel olarak programlanmıştır (Daha gelişmiş ES4000 Advanced opsiyonu mevcuttur).

Enerji geri kazanımı

Üretim verimliliğinizi artırmak için basınçlı hava üretirken harcanan enerjinin %75’ine kadarını geri kazanın.

Opsiyonel hava kalitesi paketi

CPBg ürünümüz daha kaliteli hava için entegre kurutucu, su separatörü tahliyesi ve son filtre ile birlikte tedarik edilebilir.

Dişli kutulu güç aktarımıyla yüksek verimlilik

Kurutucu, su separatörü ve filtrelerle donatılabilen bu sessiz makine, bir kompresör odasına veya iş yerindeki hava kullanım noktasına yakın bir yere kolayca kurulabilir.


CPBg serisi, güçlü dişli kutusu teknolojisi ve yüksek verimli motorlarla (IE3) birleştirilmiş yeni elementi sayesinde olağanüstü verimlilik ve güvenilirlik sunar. Bunlara revize edilmiş bir yerleşim düzeni, büyük bir yağ separatörü ve soğutucular da eklediğinizde içinizin tamamen rahat olmasını sağlayan bir kompresör elde edersiniz.

Bize Ulaşın

İletişim Bilgileri

Telefon

+90 533 706 39 27
+90 212 875 16 57

Website

www.makserkompresor.com

Adres

Orhangazi Mah, Isıso Sanayi Sitesi Yolu, 34538 Esenyurt/İstanbul

Sosyal Medya

İletişim Formu