CPF 151 – 420 VİDALI KOMPRESÖRLER

Dişli aktarımlı yağ enjeksiyonlu vidalı kompresörler

Chicago Pneumatic CPF serisi, son derece güvenilir dişli güç aktarımlı yağ enjeksiyonlu vidalı kompresölerden oluşmaktadır. Bu kompresörler son derece çevre dostu olmanın yanı sıra en uzun çalışma süresini ve düşük işletme maliyetlerini garanti edecek şekilde tasarlanmıştır.

Zamanla kanıtlanmış güvenilirlik

Tüm önemli bileşenleri, global mühendislik ekibimiz tarafından tasarlanarak kendi tesislerimizde geliştirilmiş veya en yüksek kalite sunan global tedarikçilerden temin edilmiştir. Yüksek kaliteli filtreler, dahili bileşenleri korur ve kompresörün kullanım ömrünün uzun olmasını sağlar. Akıllı grafik kontrol ünitesi, her zaman güvenli çalışma sağlamak için çeşitli parametreleri izler ve korur.

Yüksek performans

Kendi üretimimiz asimetrik profilli vidalarımız, yüksek verimli IE3 motor ile birlikte, minimum enerji tüketimiyle daha fazla basınçlı hava üretilebilmesini sağlar. Yüksek soğutma kapasiteli birbirinden ayrı hava ve yağ radyatörleri, kompresörün yıl boyu -En sıcak yaz günlerinde bile- çalışmasını sağlar.

Kullanıcı dostu tasarım

Birden fazla servis kapağı, servis teknisyenlerinin servis işlemi uygulaması için kolay erişim ve ergonomik çalışma sağlar. Büyük grafik ekranlı kontrol ünitesi kolayca okunur ve net bir servis planı gösterir.

Dişli kutusu teknolojisi

Ağır hizmet tipi dişli kutusu çözümünü seçmek, size verimli güç aktarımı, yüksek güvenilirlik, daha düşük bakım maliyetleri sunar, aktarım kaybı olmaz ve kayış germe işlemi gerekmez.
Bize Ulaşın

İletişim Bilgileri

Telefon

+90 533 706 39 27
+90 212 875 16 57

Website

www.makserkompresor.com

Adres

Orhangazi Mah, Isıso Sanayi Sitesi Yolu, 34538 Esenyurt/İstanbul

Sosyal Medya

İletişim Formu