Endüstriyel Gazlar için Yerinde Gaz Jeneratörleri

Doğru saflıkta kendi Azot ve Oksijen gaz üretiminizi yapın.

Pneumatech, hem standart hem özel imalat Yerinde Gaz Üretim Jeneratörlerini dizayn ve imal eder. Nitrojen ve oksijen jeneratörleri, Basınç Salınımlı Adsorpsiyon (PSA) teknolojisinin yanında, daha düşük azot saflık seviyeleri için ise membran teknolojili olarak sunulmaktadır.

1970’lerin gaz jeneratörleri sahaya kurulmaya başladığından bu yana, müşterilere kendi endüstriyel gaz tedarik özgürlüğünü ve esnekliğini sunar. Pneumatech’in nitrojen ve oksijen jeneratörleri basınç Salınımlı Adsorpsiyon (PSA) teknolojisiyle sunulur ve %99,999’e kadar nitrojen saflığı ve %95’e kadar oksijen saflığı sağlar. Membran teknolojisi, %99,5’e kadar nitrojen saflığı seviyeleri için de sunulmaktadır. Önceden tanımlanmış yüksek basınçlı nitrojen istasyonları, lazer kesme gibi çeşitli uygulamalar için tak ve çalıştır çözümü olarak geliştirilmiştir.

Sahada gaz üretiminin avantajları

Güvenlik: Gereken saflık gazı, yüksek basınçlı tüplerle çalışmadaki güvenlik tehlikeleri olmadan talep üzerine üretilir
Düşük maliyet: Kiralama ücreti, taşıma masrafları ve buharlaşma kaybı yok, genellikle iki yıldan az yatırım getirisi

Kullanılabilirlik: İhtiyacınız olduğunda endüstriyel gaz, kullanışsız lojistik, depolama yok, buharlaşma nedeniyle kayıp yok

Sorunsuz entegrasyon: Mevcut basınçlı hava sistemleri ile kolay entegrasyon.
Eksiksiz bir çözüm:Basınçlı hava istasyonu içeren eksiksiz bir nitrojen çözümü mi arıyorsunuz? Bizimle konuşun, kusursuz bir kurulum sağlamak için kompresör ve tüm bileşenleri içeren eksiksiz bir teklif sunabiliriz

Membran Azot Jeneratörleri

Sahada nitrojen üretin - tak ve çalıştır

Pneumatech’in PMNG membran nitrojen jeneratörü serisi, özel membran ayırma teknolojisini kullanır. Membran jeneratörler, lastik şişirme, yangın önleme, tank örtüleme ve boru hattı kurutma gibi düşük (%90) – orta (%99,5) saflık uygulamaları için mükemmel bir seçimdir. Nitrojen basınçları, ek bir boostera gerek olmadan 12 bar’a (g) kadar çıkabilirler.

PPNG Serisi – PSA Azot Jeneratörleri

PPNG 6-68 HE jeneratör, son derece verimli Karbon Moleküler Eleklerin (CMS) kullanımı ve ters akışlı basınçlandırma sayesinde tam yükte üstün hava faktörleri sunar. Nitrojen jeneratörünün çevrim sürelerini otomatik olarak ayarlayan gelişmiş enerji tasarrufu algoritması sayesinde hava tüketimi azaltılmış nitrojen akışı veya basınç taleplerinde de optimize edilir.

PPNG Yüksek Basınçlı Nitrojen İstasyonları

Sahada en düşük maliyetle nitrojen sağlayan gerçek bir tak ve kullan çözüm mü arıyorsunuz? Pneumatech, iki basınçlı modelde kompakt ve önceden devreye alınmış nitrojen istasyonlarıdır. 40 bar modeli doğrudan kullanım için yüksek basınçlı nitrojen sunar; 300 bar modeliyle ise ihtiyacınızı karşılamak için istasyona monte edilmiş tüpleri doldurabilirsiniz. Bu tüpler nitrojen destek kaynağınız olarak kullanılabilir, ancak aynı zamanda talep dalgalanması durumunda sisteminizi küçültmenizi sağlar. Üstün verimliliği ve güvenilirliği, kullanım kolaylığı ve az yer kaplaması ile yüksek basınç istasyonu, lazer kesim uygulamaları için ideal çözümdür.

PPOG Serisi PSA Oksijen Jeneratörleri

PPOG1-120 serisi basınçlı havadaki oksijeni almak için Basınç Salınımlı Adsorpsiyon teknolojisini kullanır ve %95’e kadar oksijen saflığı seviyeleri sağlar. PPOG 2-18 HE serisi, sahada oksijen üretiminde oyunun gidişatını değiştiriyor. Geleneksel oksijen jeneratörlerinden %30 daha verimli olan PPOG, çok daha düşük bir maliyetle ve daha az çevresel ayak iziyle ihtiyacınız olan oksijen hacmini, saflığını ve güvenilirliği sağlar.
Bize Ulaşın

İletişim Bilgileri

Telefon

+90 533 706 39 27
+90 212 875 16 57

Website

www.makserkompresor.com

Adres

Orhangazi Mah, Isıso Sanayi Sitesi Yolu, 34538 Esenyurt/İstanbul

Sosyal Medya

İletişim Formu